Hakkımızda

Beton 52

Hakkımızda

Beton 52, 2012 yılında Ordu ilinde hazır beton üretimine başlamıştır. 2019 yılında bağlı bulunduğu grup şirketi tarafından devralınan beton üretim tesisi Konutmg Beton adıyla üretimine devam etmektedir.

Konutmg  Beton şirketler topluluğu; çimento, hazır beton ve agrega ürünlerinde Türkiye’nin önde gelen şirketleri arasında yer almaktadır.

Hazır beton sektöründeki deneyimi, çevreci ve sürdürülebilir hazır beton teknolojilerine yapmakta olduğu yatırımlar ile geleceğe güvenle bakan Beton 52, dinamik ve güçlü ekibi ile müşterilerine ihtiyacı olan çözümler sunarak, inşaat maliyetlerine olumlu katkı sunmayı hedefler.

Beton 52, hazır beton üretim ve teslim süreçlerine, günümüz teknojisini  entegre etmekte, sürekli yenilenen modern dağıtım filosu ile müşterilerinin gereksinimlerini hızlı ve en doğru koşullarda karşılayarak, sektöründeki öncülüğünü sürdürmektedir.

Ordu ilinde çevre bilinci konusunda sektörüne öncülük eden Beton 52, çevre ile ilgili mevzuat şartlarını yerine getirmeyi ve kullanmayı temel performans hedefleri arasında tutar. Yılların getirdiği deneyim ve bilgi birikimi, Beton 52’nin tüketiciler için güçlü bir çözüm ortağı olmasını sağlamaktadır.