Hakkımızda

Hikayemiz

2011 yılında Ordu ilinde yerleşik beton santrali kurularak 2012 yılı Haziran ayında Hazır Beton üretimine başlanılmış olup faaliyetler sürdürülmektedir.

Günümüzde kullanım alanı yaygınlaşan hazır beton, imalatta ve kullanımda ekonomi, güvenlik yönleriyle, büyük bir bölümü deprem kuşağında bulunan ülkemizde ön plana çıkmaktadır. Beton 52 Hazır Beton tesisimizde C 8/10, C 12/15, C 16/20, C 20/25, C 25/30, C 30/37, C 35/45, C 40/50 sınıflarında üretim yapılmaktadır. Daha yüksek mukavemetli ve özellikli betonların üretimi için AR-GE çalışmalarına devam edilmektedir.

Yenilikler getiren ve yeniliklere uyumlu, müşteri odaklı ve çevreye duyarlı anlayışı ile Beton 52; kalite bilincini her zaman ön planda tutarak güvenli yapıların inşa edilmesinde inşaat sektörüne hizmet etmek amacındadır.  Mühendislik tasarımından işletmeye almaya kadar, Beton 52 tüm kalite yönetim gereksinimlerine uyar. Sürekli gözden geçirilen iş süreçleri sayesinde, uygulama planına, prosedürlere, şartnamelere ve işin tasarım ana hatlarına en iyi ve güncel uygulamalar dahil edilir. Tamamlanan ve devam eden projelerdeki her mühendislik detayı sürekli sorgulanır, yeniden incelenir ve daha iyi, daha etkin sonuçlar için yenilikçi mühendislik çözümleri sürekli araştırılır.

“Sıfır kaza” politikası Beton 52 için hem bir hedef hem de bir başarıdır. Beton 52 ofislerinde, şantiyesinde ve ilgili şantiye alanlarında çalışan tüm personelini korumak için Çevre, Güvenlik ve Sağlık (ÇGS) politikasını sürekli olarak uygulamaktadır. Bu politika , iş nedeniyle doğabilecek her türlü kirlilik, tehlike ve kazaya karşı korumayı içerir.

Sektörel gelişmeleri değerlendirerek hazır beton üretimine hız veren Beton 52 ; 120 m³/s ‘lik hazır beton tesisi, 3 beton pompası ve 18 transmikser ile aylık 25.000 m³ üretim taşıma ve pompalama kapasitesine sahiptir.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyeti,
Kalitede liderlik,
Çevre dostu olmak,
Çevreyi korumak,
Yeni teknolojileri yakından izlemek.

Misyonumuz

Ülke ekonomisine katkıda bulunmak,
Bölgede istihdam sorununa katkıda bulunmak,
Bölgenin hazır beton ihtiyacını karşılamak,
Bütün çalışanlara takım olarak çalışma ruhunu aşılamak.

Değerlerimiz

Müşteri odaklılık
Kalite
Sürekli Gelişim Ve Yaratıcılık
Dürüstlük
Güvenilirlik
Yenilikçilik
Ekip Çalışması Ve İş Birliği
Mükemmeliyet Ve En İyi Olmak
Sorumluluk Bilinci

Kalite, Çevre ve ISG Politikamız;

Kalite Politikamız

KALİTE’yi vazgeçilmez bir esas alarak, faaliyet gösterdiğimiz alanlarda verdiğimiz hizmetlerde lider şirketler arasında olmak.

KALİTE Yönetim Sistemi etkinliğini sürekli iyileştirmek için katkıları teşvik etmek ve Müşteri Memnuniyetini temel alan bir hizmet anlayışı yaratmak.

Bilim ve teknolojideki gelişmeleri yakından takip etmek ve uygulamak.

Personelimizin eğitimini sağlayarak kişisel gelişimlerini, Çevre bilincini ve hizmet kalitesini arttırmak.

Araştırma laboratuarımızın çalışmalarımızdaki yol gösterici ve eleştirici fonksiyonlarını ilerleterek, araştırma konularında sektörümüzde lider olmak.

İşletmemizde; çevreye duyarlı bir anlayışla, kanun ve yönetmeliklere uyarak, sürekli gelişim yönünde çalışmalarımızı sürdürmek.

  2011 yılında Ordu ilinde yerleşik beton santrali kurularak 2012 yılı Haziran ayında Hazır Beton üretimine başlanılmış olup faaliyetler sürdürülmektedir.

  ADRES

  Karapınar Mahallesi Okul Yanı Mevkii Km. Evl. No:2/2 52200 Altınordu / ORDU

  TELEFON

  (0452) 777 52 01
  (0452) 777 52 02

  EMAIL

  info@company.com

  Cart